Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Jedwabnego

Po wypadku w Janczewie są utrudnienia w ruchu na drodze Piątnica – Jedwabne. Z pierwszych informacji przekazywanych przez policję wynika, że kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Pasażer audi z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 10.50. Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe – pogotowie, policja i straż pożarna. Na razie nie są znane okoliczności wypadku – ustalają je policjanci.

Inni też wypadli z drogi
Kierowcy jadący tą drogą mówią, że miejscami nawierzchnia jest bardzo śliska. W regionie występują zapowiadane przez synoptyków opady marznącej mżawki. Rano samochód wypadł z drogi w okolicach Dębnik. Gdy na miejsce dotarli policjanci okazało się, że przy samochodzie nie było kierowcy więc rozpoczęto jego poszukiwania podejrzewając, że być może w szoku oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak podaje Urszula Brulińska kierowca auta po pewnym czasie sam zgłosił się do policjantów.
Kolejny samochód wypadł z drogi pomiędzy Jedwabnem a Przytułami. Jak informują jadący drogą kierowcy auto leży na boku w rowie w okolicach wsi Stryjaki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę