Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga! Może być ślisko

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przed opadami marznącej mżawki, powodującymi gołoledź. - W ciągu najbliższych godzin słabe opady marznącej mżawki będą jeszcze występować i stopniowo przed południem zanikną – podaje dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk.

Synoptyk na dziś w regionie prognozuje zachmurzenie duże i temperaturę maksymalna od -3°C do 0°C. W nocy znacznie chłodniej od -5°C do -8°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, wschodni.

W piątek na zmianę chmury i słońce i temperatura maksymalna od -3°C do -1°C. Kolejnej nocy do -10°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę