Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Ukradli toyotę

Warta około 150 tysięcy złotych Toyota Land Cruiser zginęła z parkingu na łomżyńskim blokowisku. Policja potwierdza zdarzenie informując, że zgłoszenie kradzieży auta odebrano dziś rano.

Na razie nie są znane okoliczności zdarzenia. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje jedynie, że trwają czynności wyjaśniające policji. To pierwszy w tym roku samochód skradziony w mieście.
Policja apeluje do mieszkańców o sąsiedzką czujność. Prosi aby dzwonić na policję jeżeli zauważymy jakieś podejrzanie zachowujące się osoby w pobliżu parkingów czy posesji zwłaszcza wieczorami i w nocy. Zapewnia, że każdy taki sygnał będzie sprawdzony przez policyjny patrol.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę