Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

W Nowy Rok na trzeźwo

Kierowcy z Łomży i okolicy ze starego w nowy rok przejechali na trzeźwo. Tak wynika z policyjnych danych dotyczących akcji pod kryptonimem „trzeźwy weekend”. W mieście i na terenie powiatu od piątkowego wieczoru 29. grudnia do wtorkowego poranka 2. stycznia przebadano ponad 800 kierowców i tylko jeden z nich jechał na niewielkim podwójnym gazie... rowerem.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że badanie alkomatem 47-letniego mężczyzny jadącego rowerem przez Zaruzie dało wynik 0,33 mg/l, czyli niespełna 0,7 promila alkoholu w organizmie. Gdyby jechał samochodem lub motorem byłoby to przestępstwo, ale kierując rowerem mężczyzna popełnił tylko wykroczenie drogowe.
Pozostali kierowcy z Łomży, którzy byli badani przez policjantów w ramach noworocznej akcji „trzeźwy weekend” byli trzeźwi. W akcję zaangażowanych było 47 funkcjonariuszy, którzy w sumie przebadali łącznie 808 kierowców.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę