Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Ślisko na drodze

Jedna osoba została ranna po czołowym zderzeniu dwóch osobówek w okolicy Bożejewa. Do wypadku doszło ok. 8.30. Ruch w miejscu wypadku na drodze krajowe nr 64 Łomża – Jeżewo odbywa się wahadło.

Do wypadku doszło na zakręcie drogi przed Bożejewem jadąc od strony Łomży. Prawdopodobnie na śliskiej nawierzchni drogi jeden z kierowców wyjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z samochodem jadącym w przeciwnym kierunku. Po zderzeniu jeden z samochodów wpadł do przydrożnego roku, drugi zatrzymał się na poboczu drogi. Jedna osoba ranna zastała zabrana do szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę