Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Ocieplenie na święta

Synoptycy nie mają wątpliwości – tegoroczne święta Bożego Narodzenia nie będą zimowe i białe. Ma być mokro i wietrznie, a temperatura powietrza w Łomży może osiągnąć +8°C. Nim zrobi się cieplej jeszcze tej nocy temperatura spodnie poniżej zera i drogi ponowie staną się śliskie.

Barbara Jakubowska synoptyk dyżurny białostockiego zespołu IMGW-PIB na piątek dla województwa podlaskiego prognozuje zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura maksymalna dziś wzrośnie do +3°C. 
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady śniegu, ale temperatura minimalna spadnie w regionie od -1°C  do -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni sprawi jednak, ze temperatura odczuwalna będzie dużo niższa do ok.  -10°C.
W sobotę zachmurzenie duże, okresami opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Temperatura maksymalna do 4°C, ale wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 75 km/h, z kierunków zachodnich sprawi, że ocieplenia raczej nie odczujemy. 
Kolejne dni i noce ciepłe ale nadal wietrzne. Temperatura maksymalna w ciągu dnia do +8°C, przy czym w niedzielę i poniedziałek, czyli w Wigilię i pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, słabe opady deszczu, a we wtorek trochę więcej słońca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę