Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na drodze do Kolna

Jedna osoba zginęła, trzy w tym dziecko trafiły do szpitala to tragiczne skutki wypadku w okolicach Borkowa na drodze krajowej nr 63 pomiędzy Małym Płockiem a Kolnem. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Według wstępnych ustaleń policji jadące od strony Łomży audi A3 miało wyprzedzać na trzeciego. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godz. 15.30. Czołowo zderzyły się jadące w kierunku Kolna audi A3 i volkswagen sharan jadący w kierunku Łomży. Jak przekazuje Joanna Makarewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, w wyniku wypadku na miejscu zginęła 31-letnia kobieta – pasażerka audi. Kierowcy obu samochodów z poważnymi obrażeniami zostali zabrani do szpitala. Do szpitala trafiło także jadące w audi dziecko, ale z pierwszych informacji wynika, że ono szczęśliwie miało nie odnieść poważniejszych urazów.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło, gdy kierowca audi wyprzedzał na trzeciego i wyjechał na czołówkę z volkswagenem.

Droga jest zablokowana,. Policjanci wyznaczyli objazdy i apelują do kierowców o rozwagę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę