Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Wypadek pod Wizną

Trzy samochody osobowe zderzyły się za mostem w Wiźnie na krajowej 64. Na miejscu pracują służby, ale nie ma utrudnień w ruchu. Policja podaje, że dziś warunki jazdy w regionie są bardzo trudne. Od rana, tylko na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego, doszło już do 9 zdarzeń drogowych.

Do wypadku w okolicy Wizny doszło około 12.30. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Na razie nie wiadomo  czy jadący samochodami ucierpieli w zdarzeniu.  Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podaje, że dziś warunki jazdy w regionie są bardzo trudne. Od rana, tylko na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego, policji zgłoszono 9 zdarzeń drogowych, których część zakończyła się przydrożnym rowie. Według policji przyczyną jest głównie niedostosowanie przez kierowców prędkości jazdy do warunków na drodze.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę