Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Na zakazie

Ma 26 lat i już orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Młody mieszkaniec jednej z podłomżyńskich miejscowości najwyraźniej nic sobie z tego nie robi - znowu został zatrzymany za kierownicą. Najpierw uciekał policjantom, później będąc agresywnym chciał zmusić ich do odstąpienia od wykonywania czynności służbowych. I choć już trafił do więzienia, czekają go kolejne procesy.

Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży 26-latka zatrzymano w poniedziałek przed godziną 15. Policjanci zauważyli VW Jetta, którym kierował mężczyzna podobny do poszukiwanego. Chcieli zatrzymać samochód, do kierowca do kontroli się nie zatrzymał i odjechał. Dopiero po pościgu zatrzymano go. Za kierownicą siedział 26-latek, który zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Łomży był poszukiwany do odbycia kary za prowadzenie pojazdów pomimo orzeczonego zakazu. Okazało się, że najpierw sąd wydał mu zakaz kierowania do 2023 roku, a później zakaz dożywotni. Brulińska podaje, że mężczyzna w trakcie zatrzymania był agresywny i szarpał funkcjonariuszy. Został przewieziony do komendy, skąd trafił do wiezienia w Czerwonym Borze. Nim wyjechał z Łomży usłyszał dwa zarzuty – m.in. przymuszania siłą funkcjonariuszy policji do odstąpienia  od wykonywania czynności służbowych, ale prawdopodobnie będzie miał przedstawione jeszcze kolejne.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę