Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Piorunek znowu szefem klubu PO w sejmiku

Główne zdjęcie
Jacek Piorunek

Jacek Piorunek łomżyński radny i wiceprzewodniczący sejmiku województwa podlaskiego został nowym przewodniczącym klubu Platformy Obywatelskiej w sejmiku. Wybory przeprowadzono wczoraj, po rezygnacji z członkowska w PO Jarosława Dworzańskiego. - Zdecydowało doświadczenie. Przewodniczącym klubu PO w sejmiku byłem przez 6 lat – mówi Piorunek.

To nie jedyne wybory jakich dokonywali działacze Platformy. Po wyborach przewodniczących i delegatów do Rady Regionu w pierwszą sobotę grudnia, wczoraj wybrano także nowy Zarządu Regionu Podlaskiego PO. Wśród czterech wiceprzewodniczących jest z Łomży Cezary Mikołaj Kisiel, a wśród 12 członków zarządu Jacek Piorunek i Maciej Andrzej Borysewicz.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę