Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Może być bardzo ślisko

Maciej Maciejewski Dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydał ostrzeżenie przed opadami marznącymi, które po północy mogą wystąpić na obszarze województwa podlaskiego. To spowoduje gołoledź, która na jezdniach i chodnikach może otrzymać się d godziny 10.00 w poniedziałek.

Synoptyk prognozuje wystąpienie słabych opadów marznącego  deszczu ze śniegiem, deszczu, lub mżawki powodujących  gołoledź. Zjawisku nadał pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia, a prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określił na 80%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę