Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Na Polową wrócą autobusy

Remont ulicy Polowej od ul. Wojska Polskiego do rond Hanki Bielickiej i fragmentu ul. Szosa Zambrowska do ronda Lutosławskiego przy ZUS-ie rozpoczął się w kwietniu. Zgodnie z ofertami przetargowymi miał zakończyć się 31 sierpnia, ale się przeciągnął. W sierpniu ratusz podawał, że skończy się w połowie października, a gdy ten termin nastał, poinformowano o aneksie do 8 grudnia. Ulicą Polową od kilkunastu dni jeżdżą już samochody, ale ruch jest z ograniczeniami. Teraz powinno się to wreszcie zmienić i całą Polową od jutra będą mogły wrócić autobusy komunikacji miejskiej.

- W związku z oddaniem do ruchu ulicy Polowej zostanie przywrócone od piątku (8 grudnia 2017 r.) kursowanie autobusów linii 2, 8, 10, 12 na ulicach: Rządowa, Stary Rynek, Giełczyńska oraz Polowa – podało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji dodając, że na ul. Polowej zostaną uruchomione dwa nowe przystanki - przy Domu Pomocy Społecznej oraz obok Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich.

Remont przebiegających przez środek miasta ulic realizuje konsorcjum łomżyńskich firm Unibep i BIK-PROJEKT. Kontrakt opiewa na ok. 6,5 mln zł, przy czym Łomża otrzymała dotację z budżetu państwa w wysokości ok. 2,8 mln zł, w ramach tzw. „schetynówek”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę