Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Kradzione BMW w litewskim tirze

Dwa samochody marki BMW X5 skradzione w Niemczech odnaleziono w Łomży na pace jadącego przez miasto tira, którym kierował 34-letni Litwin. Według dokumentów okazanych do kontroli w naczepie przewożone miałby być 24 palety z towarem.

Tira z kradzionymi samochodami na pace zatrzymał w Łomży w czwartek wspólny patrol Służby Celno-Skarbowej oraz Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. O tym jakie jest ładunek kontrolerzy przekonali się po otwarciu naczepy. Okazało się, że zamiast 24 palet z towarem we wnętrzu znajdują się dwa BMW X5 z 2014 i 2015 roku. Samochody warte były co najmniej 300 tys. złotych i jak się okazało figurujują w Systemie Informacyjnym Schengen jako utracone na terenie Niemiec. Natychmiast zatrzymano 34-letniego litewskiego kierowcę tira, oraz wszystkie trzy samochody – ten którym jechał i te które przewoził. Sprawę dalej wyjaśniać mają łomżyńscy policjanci.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę