Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Ślisko i niebezpiecznie

Pogoda nie sprzyja kierowcom. Jazdę utrudniają opady śniegu z deszczem i śniegu. Policjanci proszą o ostrożną jazdę, przede wszystkim z dostosowaną do warunków prędkością. Wczoraj wieczorem jadący zbyt szybko drogą do Nowogrodu kierowca forda wypał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Szczęśliwie nic mu się nie stało, ale ma rozbity samochód i musi zapłacić 400 złotych, bo od policjantów dostał mandat za stworzenie zagrożenia na drodze.

Do tego zdarzenia doszło tuż przed godz. 18. na odcinku pomiędzy Nowymi Kupiskami a Mątwicą.  Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że według ustaleń policji kierowca forda nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze.

To nie jedyna wczorajsza stłuczka, która była spowodowana niedostosowaniem się kierowców do pogody. Około godziny 13. kierowca fiata brawa jadąc ulicą Sikorskiego w kierunku Szosy Zambrowskiej nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w hamującego przed nim fiata punto, które uderzyło jeszcze w kia. Sprawca kolizji dostał mandat 300 zł. Do podobnego zderzenia doszło też ok. godz. 17. na skrzyżowaniu Alei Legionów z Aleją Piłsudskiego. Tu kierowca nissana najechał na tył skody. Także on dostał mandat 300 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę