Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Śmieci w Miastkowie w górę

Mieszkańcy gminy Miastkowo więcej zapłacą za śmieci. Radni gminy podnieśli stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Od nowego roku opłata ma wynosi 25 zł miesięcznie od jednego mieszkańca gdy śmieci nie są segregowane i 11,00 zł miesięcznie gdy są zbierane i odbierane w sposób selektywny.

Uchwała o podwyżce stawek podatku śmieciowego na terenie gminy Miastkowo został podjęta na sesji 22 listopada, a teraz została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego. To kolejny niezbędny warunek, aby wyższe stawki opłat stały się obowiązujące od 1 stycznia 2018 r.

Dodajmy, że do tej pory stawki opłat za śmieci w Miastkowie wynoszą 17 zł miesięcznie od mieszkańca, gdy śmieci nie są segregowane i 9 zł miesięcznie od mieszkańca gdy są posegregowane.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę