Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

26. WOŚP zagra też w Łomży

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Środki zebrane podczas tego Finału zostaną przekazane dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. WOŚP zagra też w Łomży. Organizatorem łomżyńskiego wydarzenia po raz kolejny będzie Agencja Emclat, która już teraz szuka wolontariuszy do zbierania pieniędzy do puszek oraz artystów, firmy i instytucje chcących wesprzeć dzieło Jurka Owsiaka.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą grać razem z nami w kolejnym łomżyńskim Finale – przekazują Monika Orłowska-Laskowska i Martyna Kalinowska ze sztab WOŚP Łomża. - Z każdym rokiem podczas łomżyńskiego Finału kwoty zebrane są coraz wyższe, a to zasługa mieszkańców, którzy chętnie angażują się w organizację finału. Liczymy na Was również w tym roku!

Finał nie mógłby się odbyć bez pomocy wolontariuszy, którzy 14 stycznia wyruszą z puszkami na ulice Łomży. Rejestracja już ruszyła i będzie trwać do 14 grudnia. Aby zostać wolontariuszem należy zarejestrować się poprzez formularz, który znajduje się na  stronie internetowej sztabu.

Organizatorzy łomzyńskiego Finału WOŚP zapraszają także wszystkich artystów, firmy i instytucje chętne do współudziału. Zgłoszeń można dokonywać także za pośrednictwem strony intenetowej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę