Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Złodziej w kościele

Policjanci zatrzymali 25-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy i telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło w jednym z kościołów na terenie Zambrowa. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się.

Dyżurny zambrowskiej komendy, w niedzielę, otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy i telefonu komórkowego z zakrystii jednego z kościołów na terenie miasta. Sprawca wykorzystując chwilową nieobecność księży w zakrystii kościoła, zabrał z niej woreczek z pieniędzmi i leżący na blacie telefon komórkowy. Łączne straty pokrzywdzeni wycenili na kwotę około 700 złotych. Mundurowi natychmiast rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Już po chwili, na nagraniu z monitoringu policjanci ustalili podejrzanego o kradzież mężczyznę. Okazało się, że jest nim znany im mieszkaniec Zambrowa. Funkcjonariusze, bezzwłocznie udali się do jednego z mieszkań w centrum miasta, gdzie zastali podejrzanego 25-latka. Mężczyzna był zaskoczony widokiem patrolu Policji. W pierwszej chwili odrzucił skradzione przedmioty i próbował się oddalić, lecz bezskutecznie. Zambrowianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 25-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę