Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Bus zderzył się z jeleniem

Sześć osób trafiło do szpitala po zderzeniu busa z jeleniem. Do wypadku doszło na krajowej 65 w okolicach wsi Ciemnoszyje pomiędzy Grajewem a Osowcem. Jak podaje policja pierwsze badanie wykazało, że kierowca busa miał 0,48 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło około godziny 7. rano. Bus z 8 osobami jechał z Grajewa w kierunku Białegostoku, gdy w pewnym momencie na jezdnię wbiegł jeleń. Po zderzeniu sześć osób rannych zostało odwiezionych do szpitala. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę