Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kolejny groźny wypadek na 61

Trzy osoby zostały ranne po wypadku na drodze krajowej nr 61 pomiędzy Stawiskami a Szczuczynem. Uczestniczyły w nim dwa tiry i samochód osobowy. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło ok. godz. 20. w niedzielę. Z pierwszych informacji wynika, że jadący w kierunku Szczuczyna tir zatrzymał się na jezdni za autobusem, za nim zatrzymał się samochód osobowy, ale jadący za nimi kolejny tir już się nie zatrzymał. Jego kierowca prawdopodobnie w ostatniej chwili chcąc uniknąć uderzenia w tył osobówki skręcił w bok zjeżdżając do rowu, ale i tak naczepa uderzyła w ten samochód. Trzy podróżując nim osoby zostały ranne i zabrane do szpitala. Na miejscu pracują służby ratunkowe, a policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku. Droga Stawiski – Szczuczyn jest całkowicie zablokowana, ale samochody osobowe miejsce wypadku mogą ominąć objazdami.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę