Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Drogowcy wchodzą na Zjazd

Od godziny 19.00 w czwartek przez całą noc drogowcy mają wylewać nową warstwę asfaltu na około 300-metrowym odcinku ulicy Zjazd bezpośrednio przy rondzie Tadeusza Kościuszki. To kolejny etap prac remontowych na tej newralgicznej ulicy w mieście. Prowadzi ona do starego mostu przez Narew i Piątnicy, oraz łączy ruch ze wszystkich dróg krajowych przebiegających przez Łomżę. Prace będą odbywały się przy zachowaniu przejezdności ulicy, co oznacza konieczność wprowadzenia ruchu wahadłowego.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez ratusz kolejne prace na ulicy Zjazd mają być prowadzone w sobotę i niedzielę. Wówczas drogowcy będą wylewać nawierzchnię asfaltową na ok. 600-metrowym odcinku ulicy począwszy od okolic głównego wejścia na stadionu miejski w kierunku mostu. Także w tym wypadku ruch na ulicy Zjazd ma odbywać się wahadło. Kierować nim będą wyznaczone do tego osoby, a w miejscach newralgicznych wsparte funkcjonariuszami policji. 
Prowadzone w poprzedni weekend prace spowodowały duże utrudnienia w ruchu w Łomży, ale także w Piątnicy i teraz ponownie należy liczyć się z problemami przy wjeździe i wyjeździe z miasta od strony Piątnicy, jak i w samej Piątnicy i Łomży.
Koszt prowadzonych prac remontowych na ul. Zjazd to niemal równe 2 miliony złotych. Na ten cel miasto otrzymało 777 tys. zł z tzw. rezerwy mostowej Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę