Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Trafił łosia na „61”

Kierowca dużego terenowego volvo zderzył się z łosiem. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem pomiędzy Górkami Sypniewo a Kisielnicą na drodze krajowej nr 61. Kierowca – chyba tylko dlatego, że jechał dużym samochodem – wyszedł ze zderzenia bez szwanku. Łoś padł.

Do wypadku doszło około kwadrans po godzinie 17. Volvo jechało od Grajewa w kierunku Łomży. Gdy samochód minął Górkami Sypniewo nagle na jezdnie wbiegł duży łoś. Kierowca nie miał szansy na wyhamowanie i uderzył w zwierzę. Mimo, że samochód po zderzeniu jest znacznie rozbity, kierowcy nic złego się nie stało.

Po wypadku ruch na krajowej „61” przez ponad godzinę odbywał się wahadłowo.

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę