Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wypadek w Konarzycach

Dwa samochody osobowe zderzyły się w sobotę przed wieczorem w Konarzycach. Do – jak podaje policja - kolizji doszło na skrzyżowaniu prowadzącej przez miejscowość drogi wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka z ulicą Młynarską prowadzącą w kierunku Łochtynowa.

Do zderzenia samochodów doszło około godz. 16.45. na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe, ale z pierwszych informacji wnika, że podróżujący autami autami nie odnieśli większych obrażeń. Po wypadku jeden pas jezdni został zablokowanym, i ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci ustalają okoliczności zderzenia i jego przyczynę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę