Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pobili nastolatka

Kolejne pobicie w Łomży. Tym razem ofiarą miał paść 15-latek. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w okolicach Placu Kościuszki.

Zdarzenie potwierdza Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. Jak mówi wypłynęło do nas zgłoszenie uszkodzenia ciała osoby nieletniej w okolicach ul. Pięknej. 
Policjanci wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia i szukają sprawców pobicia młodego chłopaka. 

Zgodnie z art. 157 kodeksu karnego kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.  Jesli spowodowane naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia nie trwa dłużej niż 7 dni, kara jest łagodniejsza - to grzywna, ograniczenie wolności albo pozbawienie wolności do lat 2.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę