Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Szybki 21-latek

Policjanci kolneńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 21-letniemu kierowcy, którzy przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 83 km/h. Do zdarzenia doszło w niedzielę rano w miejscowości Borkowo.

Za kierownicą pędzącego z prędkością 133 km przez wieś audi siedział 21-letni mieszkaniec gminy Stawiski. Kierowcy zatrzymane zostało prawo jazdy, które straci na trzy miesiąca, a poza tym policjanci ukarali go mandatem oraz 10 punktami karnymi.

Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę, a także przypominają, że nadmierna oraz niedostosowana do warunków drogowych i atmosferycznych prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę