Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek przed Bożejewem

Dwie osoby zostały ranne i zabrane do szpitala po wypadku ciągnika rolniczego i trzech samochodów osobowych, do którego doszło na drodze z Łomży do Wizny. Do zdarzenia doszło około godz. 17.15. mniej więcej kilometr przed Bożejewem jadąc od strony Łomży. Droga póki co jest całkowicie zablokowana, ale policjanci zapowiadają, że niebawem ma być puszczony ruch wahadłowy.

Z pierwszych informacji wynika, że ford fiesta jadąc od Łomży w kierunku Wizny dojeżdżając do Bożejewa na prostym odcinku drogi zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Po wypadku ford wypadł z drogi i zatrzymał się na polu kilkadziesiąt metrów dalej, a ciągnik wywrócił się do przydrożnego rowu. W zdarzeniu uczestniczyły jeszcze dwa samochody osobowe, które jechały w przeciwną stronę. One mają potłuczone przednie szyby, co wskazuje, że mogły w nie uderzyć fragmenty prawdopodobnie brony, która była podczepiona do ciągnika. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podaje, że po tym wypadku dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 31 października 2017 18:16
Data ostatniej edycji: wt, 31 października 2017 19:25:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę