Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wymiana komendantów

Główne zdjęcie
Od lewej: młodszy inspektor Arkadiusz Bobowicz nowy Komendant Powiatowy Policji w Grajewie i młodszy inspektor Wiesław Mursztyn były p.o. Komendanta Policji w Grajewie (fot. KWP Białystok)

Szef Komendy Powiatowy Policji w Grajewie został przeniesiony do Augustowa, a Komendant Powiatowy Policji z Augustowa do Grajewa. W poniedziałek dokonano zmian na stanowiskach szefów obu sąsiadujących komend. Policja nie informuje co było przyczyną zamiany.

Nowym Komendantem Policji w Grajewie od teraz młodszy inspektor Arkadiusz Bobowicz. Ma 47 lat, a służbę w resorcie rozpoczął w 1990 roku. Od początku związany był z suwalską jednostką Policji, gdzie przechodził kolejne szczeble zawodowe. W 2005 roku został zastępcą naczelnika sekcji ruchu drogowego, a dwa lata później jej naczelnikiem. Od lutego 2016 roku do wczoraj kierował augustowską komendą Policji. W poniedziałek do Komendy w Grajewie wprowadził go zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski.
W trakcie uroczystości pożegnano od roku pełniącego funkcję komendanta KPP w Grajewie, młodszego inspektora Wiesława Mursztyna, który został w poniedziałek powołany na Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę