Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Grząsko

Po obfitych opadach deszczu grząsko zrobiło się na łąkach, polach a nawet skrawkach zieleni w Łomży. Przekonał się o tym prezydent miasta, który „ugrzązł” usiłując zaparkować swoje audi trochę na zielonym. Zdarzenie Mariusz Chrzanowski próbował ukryć wykrzykując do fotoreportera, że nie godzi się na robienie zdjęć, bo to jego prywatne auto.

Prezydent Chrzanowski ugrzązł parkując w okolicy Parku Przemysłowego Łomża. W poniedziałkowe popołudnie ok. 13.30 odbywało się tu spotkanie z kilkoma posłami PiS. Na spotkanie zaproszono m.in samorządowców z całego regionu i parking na tyłach czarnego biurowca okazał się zbyt mały. Prezydent Łomży chciał zaparkować trochę na parkingu a trochę obok – na trawie. Audi wjechało i ugrzęzło...

Warto dodać, że wśród uczestników spotkania, na które spieszył się prezydent Łomży, był m.in. wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, a zgodnie z kodeksem wykroczeń za parkowanie na trawniku można dostać mandat w wysokości do 500 zł.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
pon, 30 października 2017 16:37
Data ostatniej edycji: pon, 30 października 2017 16:40:18

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę