Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Kolizja z TIRem na ul. Wojska Polskiego

We wczesnych godzinach rannych na ul. Wojska Polskiego, na wysokości ul. Wiejskiej doszło do kolizji ciężarówki i SUVa. Na szczęście nikt nie został ranny, ucierpiały tylko auta.

Na ul Wojska Polskiego ciężarówka zderzyła sie z osobowym SUVem i zepchnęła go na trawnik. Na szczeście niekomu nic powaznego sie nie stało. Ciężarówka ma lekko uszkodzoną kabinę, a SUV zniszczony cały lewy bok.

Wczoraj w Łomży i powiecie łomżyńskim było 6 kolizji. Jak informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, wczoraj także zatrzymano dwóch kierujących po alkoholu.

W związu niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, policja apeluje o ostrożność i rozwagę. Przypomina jednocześnie, że w ramach akcji "znicz" zwiększono ilość patroli, aby droga na rodzinne groby była bezpieczniejsza.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
so, 28 października 2017 11:06
Data ostatniej edycji: so, 28 października 2017 11:20:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę