Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Długi korek na „61”

Nawet ponad 7 km długości miał korek jaki utworzył się na drodze krajowej nr 61 przed Piątnicy od strony Grajewa. Utrudnienia w ruchu spowodowane są pracami drogowców, który wylewają nową nawierzchnię asfaltową jezdni na wysokości hotelu Belfort w Piątnicy.

W miejscu prac drogowców ruch odbywa się wahadło, a to powoduje, że po obu stronach tworzą się długie korki samochodów oczekujących na możliwość przejazdu. Tak jest od czwartku. W piątek ok. godz. 9.00 korek dla samochodów jadących w kierunku Łomży zaczynał się jeszcze przed Kisielnicą, co oznacza, że miał nawet ponad 7 km długości. 
Według informacji GDDKiA drogowcy prowadzą prace remontowe na odcinku o długości 1 km na krajowej „61” pomiędzy Piątnicą a Marianowem. Termin zakończenia tych robót określony jest na 20 listopada.

cz
pt, 27 października 2017 09:58
Data ostatniej edycji: pt, 27 października 2017 09:59:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę