Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Fałszywi kontrolerzy biletów w łomżyńskich eMKeKach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży poinformowało, że kilka dni temu fałszywi kontrolerzy mieli pojawić się w jednym z miejskich autobusów. Osoby te próbowały sprawdzić bilety choć nie miały identyfikatorów ani upoważnień do kontroli. MPK prosi pasażerów o zachowanie ostrożności, zwłaszcza gdy „niby kontrolerzy” domagają się pieniędzy w zamian za „darowanie” kary.

Osobami uprawnionymi do kontroli biletów w autobusach komunikacji miejskiej w Łomży są kierowcy MPK oraz kontrolerzy firmy BATEX (Warszawa, ulica Stanisława Tołwińskiego 10 lok.30). Zawsze w trakcie sprawdzania biletów kontrolerzy posiadają widoczny identyfikator  uprawniający do kontroli z nazwą firmy, zdjęciem kontrolera, jego numerem służbowym i  pieczęcią oraz podpisem dyrektora MPK ZB w Łomży!
W przypadku wątpliwości czy kontrolujący bilet jest prawdziwym kontrolerem kierownictwo MPK prosimy o jak najszybsze poinformowanie kierowcy autobusu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę