Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Uderzył w radiowóz

Dwoje policjantów ucierpiało po tym, gdy w radiowóz w którym siedzieli uderzył rozpędzony samochód. Do wypadku doszło wieczorem w okolicach Kownat na drodze wojewódzkiej 668 Piątnica - Jedwabne. Wcześniej w pobliżu tego miejsca z drogi wypadł inny samochód osobowy.

Do zderzenia z policyjnym radiowozem doszło około godz. 17.30. Radiowóz stał za lawetą, na którą wciągnięto osobówkę, która wcześniej wypadła z drogi. Kierowca skody fabii jadącej drogą od strony Łomży najwyraźniej nie zauważył radiowozu i z dużą siłą uderzył w jego tył. On ze zdarzenia wyszedł bez większych obrażeń, ale policjanci trafili pod opiekę wezwanych na miejsce ratowników medycznych. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży potwierdza, że po wypadku dwoje policjantów zostało zabranych do szpitala. Na miejscu zdarzenia są utrudnienia w ruchu.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto: Uszkodzony radiowóz
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Uszkodzone auto z wcześniejszego zdarzenia, które obsługiwali policjanci
Foto:
Foto: Uszkodzony radiowóz
Foto: Inny radiowóz wracający na lawecie, także na drodze do Jedwabnego
cz
cz, 26 października 2017 18:21
Data ostatniej edycji: cz, 26 października 2017 19:08:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę