Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Wywróciła się cysterna

Cysterna przewożąca dodatki do paliwa zjechała do przydrożnego rowu i przewróciła się na bok. Do wypadku doszło w okolicy Jeziorka na drodze z Piątnicy do Jedwabnego. Na miejscu pracuje kilka jednostek straży pożarnej w tym jednostka chemiczna z Białegostoku. Strażacy informują, że nie ma zagrożenia zanieczyszczenia środowiska poprzez wyciek substancji do gleby.

Do zdarzenia doszło około godz. 10.30. Kierowca cysterny prawdopodobnie zjechał z drogi w okolicy wysepki na jezdni, którą omijał. Samochód, który prawymi kołami zjechał do rowu, po chwili zatrzymał się na skarpie zjazdu w drogę boczną i przewrócił się na prawy bok. 
Na miejscu natychmiast zjawiło się kilka specjalistycznych jednostek straży pożarnej, które ćwiczyły w pobliskiej Piątnicy. Strażacy podkreślają, że przewożona w cysternie substancja nie jest łatwopalna i że nie nastąpił jej wyciek do gleby. Także kierowca cysterny nie odniósł obrażeń.
Poczałkowo ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo, ale teraz już większych problemów z przejazdem nie ma.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
cz, 26 października 2017 11:39
Data ostatniej edycji: cz, 26 października 2017 14:00:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę