Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Na dwóch gazach

Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali wczoraj policjanci z komendy w Kolnie. Rekordzista miał blisko 2,8 promila alkoholu.

Pierwszy z pijanych kierowców został zatrzymany do kontroli drogowej około godz.13.00, na drodze Turośl - Cieciory. Wcześniej dyżurny komendy otrzymał informację o kierującym ciągnikiem rolniczym, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Po zatrzymaniu opisywanego ciągnika rolniczego od 48-letniego kierującego funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu. Jak się okazało mężczyzna miał prawie 2,3 promila alkoholu w organizmie. 
Do zatrzymania kolejnego z nietrzeźwych kierujących doszło przed godziną 18.00 na terenie Kolna. Policjant z drogówki zauważył jadącego jednośladem mężczyznę, którego zachowanie wskazywało, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu. 38-latek miał prawie 2,8 promila alkoholu w organizmie. 
Następny z nietrzeźwych kierowców został ujawniony po godzinie 20.00. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej skodę. Od kierującego wyczuwalna była woń alkoholu, a badanie wykazało około 0,8 promila alkoholu. 
Policjanci przypominają, że za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Apelują też o rozsądek i podkreślają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę