Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Potrącona na przejściu

Kobieta przechodząca po przejściu dla pieszych w okolicy dworca autobusowego została potrącona przez kierowcę VW Golfa. Ranna została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 10. Z pierwszych informacji wynika, że jadący golfem Aleją Legionów od strony skrzyżowania z ul. Gen. Wł. Sikorskiego mężczyzna skręcał w prawo w ulicę Dworcową i nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie przechodzącej na zielonym świetle przez przejście dla pieszych. Uderzona przez samochód została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala. Na razie nie wiadomo w jakim jest stanie. Na miejscu pracują policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 24 października 2017 11:05
Data ostatniej edycji: wt, 24 października 2017 11:07:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę