Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Pościg za pijanym 21-latkiem

Przez trzy miejscowości policjanci ścigali forda mondeo, którego kierowca nie chciał zatrzymać się do kontroli. Po zatrzymaniu samochodu okazało się, że kierował nim 21-latek, który miał w sobie ponad 1,8 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło nocą z soboty na niedzielę. Około godz. 3.30 policyjny patrol w Zbójnej zauważył forda, który wjeżdżał na krawężniki. Policjanci chcieli zatrzymać samochód, ale kierowca zaczął uciekać w kierunku Łomży. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży nie zważał na dawane mu sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania, łamał przepisy ruchu drogowego i szybko uciekając przejechał przez Zbójną, Dębniki i Morgowniki. Dopiero przed mostem na Narwi kierowca forda zwolnił, a wówczas policjanci zajechali mu drogę uniemożliwiając dalszą ucieczkę. Okazało się, że za kierownica forda mondeo siedział 21-letni mieszkaniec gminy Zbójna, który był kompletnie pijany. Badanie wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci podkreślają, że mężczyzna będzie przed sądem odpowiadał za dwa przestępstwa – jadę pod wpływem alkoholu i ucieczkę przed policjantami. Za to drugie grozi mu nawet do 5 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę