Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ukrywali się. Wpadli przy okazji

Policjanci z Łomży informują o zatrzymaniu dwóch poszukiwanych. Jeden z nich wpadł gdy nocą jechał bez żadnego oświetlenia, drugi pogubił się przedstawiając się danymi swojego brata. Pierwszy z zatrzymanych to 24-latek, drugi jest o 5 lat starszy.

Jak informuje policja 24-latek był poszukiwany na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego w Łomży do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności. W ręce policji wpadł przy okazji kontroli drogowej, po tym gdy zatrzymano go nocą jak jechał jednośladem, który nie posiadał żadnego oświetlenia. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 24-latek ma do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności.
Niespełna dwie godziny później, patrolujący centrum Łomży policjanci, podczas sprawdzania miejsca, gdzie może ukrywać się osoba poszukiwana, podjęli czynności wobec młodego mężczyzny. Chłopak nie posiadał przy sobie dokumentów, a przy podawaniu danych osobowych mylił się. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia mundurowych. Szybko wyszło na jaw, że 29–letni mieszkaniec jednej z podłomżyńskich miejscowości posługiwał się danymi swojego brata, ponieważ był poszukiwany listem gończym. Tak jak 24-latek trafił on do aresztu, przy czym 29-latek spędzi tam najbliższy rok.

cz
pt, 20 października 2017 08:22
Data ostatniej edycji: pt, 20 października 2017 14:47:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę