Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zabił siekierą ojca - trafił do aresztu na 3 miesiące

Sąd Rejonowy w Łomży zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec 28-letniego Pawła O. To mieszkaniec Piątnicy, który w piątek przed wieczorem siekierą miał zabić własnego ojca.

Śledztwo w sprawie makabrycznego zabójstwa do którego doszło w piątek 13 października 2017 roku w Piątnicy prowadzi Prokuratura Okręgowa w Łomży.  Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podejrzany Paweł O. zadał ofierze – swojemu 58-letniemu ojcu - ciosy siekierą w głowę. Sekcja zwłok potwierdziła, że śmierć mężczyzny nastąpiła z powodu wykrwawienia po otrzymaniu pięciu ran rąbanych głowy. Od początku podejrzewany o brutalne zabójstwo był 28-letni syn mężczyzny, który natychmiast został zatrzymany przez policję. Mężczyzna w sobotę usłyszał zarzut zabójstwa do którego się nie przyznał, a w poniedziałek Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek prokuratora zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Śledczy cały czas pracują nad ustalaniem przyczyny i okoliczności tego makabrycznego zdarzenia.

cz
pon, 16 października 2017 16:10
Data ostatniej edycji: pon, 16 października 2017 17:14:09

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę