Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Makabryczne morderstwo w Piątnicy

W piątek przed wieczorem na jednej z posesji w Piątnicy znaleziono zwłoki mężczyzny. Przeprowadzona w sobotę sekcja zwłok potwierdziła, że mężczyzna zmarł od uderzeń siekierą. Na głowie miał pięć ran rąbantch - mówił prokurator Maria Kudyba z Prokuratury Okręgowej w Łomży. Zarzut zabójstwa usłyszał syn mężczyzny. Nie przyznał się.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podaje, że zwłoki 58-letniego mężczyzny ujawniono w piątek przed godzina 18.00. 
O tym, że mężczyzna miał zostać zabity przez 28-letniego syna informowała prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży. Sobotnia sekcja zwłok potwierdziła te podejrzenia.

Według nieoficjalnych informacji policję o zdarzeniu poinformował sprawcę zabójstwa. Mężczyzna został zatrzymany. Jak informuje prokurator Kudyba 28-latek ma się  nie przyznawać do popełnienia zbrodni.

230804070022.gif
cz
pt, 13 października 2017 21:47
Data ostatniej edycji: so, 14 października 2017 14:32:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę