Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

PKS Nova sprzeda ziemię w Łomży

Na ponad 3 mln 300 tysięcy złotych zostały wycenione działki dawnego łomżyńskiego PKS-u, które ma sprzedać spółka PKS Nowa z Białegostoku, do której wcielono wszystkie PKS-y należące do samorządu województwa podlaskiego. Zarząd województwa podlaskiego w ubiegłym tygodniu wyraził zgodę, aby jego przedstawiciel w Radzie Nadzorczej spółki zgodził się na sprzedaż działek w Augustowie, Suwałkach i Łomży.

W przypadku Łomży na sprzedaż ma być wystawione pięć działek stanowiących większość bazy łomżyńskiego PKS-u znajdującego się w rejonie Alei Józefa Piłsudskiego, ul. Spokojnej i ul. Żabiej. Najtańsza z nich – zgodnie z wytycznymi zarządu województwa dla swego przedstawiciela w RN spółki - może zostać sprzedana za cenę nie niższą niż 225,7 tys. zł, najdroższa za nie mniej niż 1 mln 375 tys. 50 zł. PKS Nova ma sprzedawać prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowych wraz z prawem własności posadowionej na tych nieruchomościach zabudowy. W sumie pięć działek wyceniono na ponad 3 mln 315 tys. zł. Dla porównania sprzedaż działek w Suwałkach ma odbyć się za co najmniej 5,1 mln zł, w Augustowie za 2,3 mln zł.

cz
wt, 10 października 2017 16:13
Data ostatniej edycji: wt, 10 października 2017 16:47:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę