Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Niewybuch przy ul. Kardynała St. Wyszyńskiego

Ewakuacja kilkuset osób i zamknięty fragment ulicy w centrum miasta. Pod trawnikiem przy centrum medycznym przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego znajdował się niewybuch z czasów II wojny światowej. Wykopano go przypadkiem w trakcie prac ogrodniczych. Gdy dotarli na miejsce saperzy okazało się, że to bardzo niebezpieczne znalezisko i aby je zabrać z trawnika należało zamknąć fragment ulicy i ewakuować ludność.

W związku z wybuchowym znaleziskiem na miejscu zjawiły się wszelkie służby ratunkowe. Nim saperzy z jednostki w Orzyszu bezpiecznie podjęli niewybuch i wywieźli go z miasta, zamknięto dla ruchu fragment ul. Wyszyńskiego do skrzyżowania z ul. gen. Wł. Sikorskiego do skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza, oraz ewakuowano centrum medyczne i pobliskie sklepy. Akcja spowodowała duże utrudnienia w ruchu i korki w tej części Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 09 października 2017 16:19
Data ostatniej edycji: pon, 09 października 2017 16:23:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę