Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Brawura za kierownicą

Młody mężczyzna w szpitalu i poobijana Vectra to wynik zdarzenia jakie miało miejsce około godz. 18.20 w Kownatach na drodze Piątnica - Jedwabne. Tuż przed skrzyżowaniem na Dobrzyjałowo dachował Opel.

Jak wynika z informacji uzyskanych od świadka zdarzenia, Vectra jechała bardzo szybko od strony Łomży w kierunku Jedwabnego. Na zakręcie , przed skrzyżowaniem na Dobrzyjałowo, kierujący zjechał na przeciwny pas ruchu i wpadł do rowu. W rowie odbił się i przekoziołkował na "swój" pas ruchu. Jak opowiadała nam pasażerka pojazdu jadącego z przeciwnej strony, w pewnym momencie tuż przed maską swojego auta widziała podwozie Vectry, która o centymetry minęła samochód, jako slad wskazując piach na masce Toyoty.

Vectrą podróżował młody meżczyzna. Przytomnego karetka zabrała go do szpitala.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto: Pach an samochodzie jadącym z przeciwnej strony
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
nie, 08 października 2017 18:59
Data ostatniej edycji: nie, 08 października 2017 19:14:22

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę