Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Groźnie tylko wyglądało

Osobowe audi zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z dostawczym peugeotem jadącym w przeciwnym kierunku, po czym audi zjechało z drogi i uderzyło w pobliską skarpę. Na szczęścicie zdarzenie tylko groźnie wyglądało - nikt nie odniósł obrażeń.

Do kolizji doszło w czwartek po południu, na drodze krajowej nr 63 Łomża - Zambrów w okolicach wsi Modzele Skudosze. Audi A4 jechało od strony Zambrowa, gdy nagle – z nieznanych jeszcze przyczyn – zjechało na przeciwny pas, gdzie bokiem zderzyło się z jadącym od strony Łomży samochodem dostawczym. Po zderzeniu audi wypadło z drogi i uderzyło w skarpę. 55-letniemu kierowcy nic się nie stało. Uznany za sprawcę kolizji został ukarany przez policję mandatem. 
Po zderzeniu ruch na drodze Łomża – Zambrów odbywał się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 04 października 2017 18:31
Data ostatniej edycji: cz, 05 października 2017 09:42:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę