Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Kupiskach

Bus z osobowym fordem zderzył się czołowo w Starych Kupiskach na drodze wojewódzkiej nr 645 prowadzącej z Łomży do Nowogrodu. Do wypadku doszło tuż przed godz. 15. Na miejscu pracują służby: pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Ruch jest utrudniony - samochody miejsce wypadku objeżdżając bocznymi drogami.

Bus jechał w kierunku Łomży i już przy wyjeździe ze Starych Kupisk kierowca prawdopodobnie zjechał na przeciwległy pas, gdzie czołowo zderzył się z osobowym fordem wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej. W zderzeniu samochodów ucierpiały trzy osoby, które zostały zabrane do szpitala. Na razie nie wiadomo czy obrażenia jakich doznały są poważne.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 03 października 2017 15:35
Data ostatniej edycji: śr, 04 października 2017 10:27:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę