Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Rodzinny narkobiznes

Mieli 43 krzaczki konopi innych niż włókniste, młynki umożliwiające przetwarzanie suszu i znaczne ilości gotowego produktu. Tomasz i Elżbieta Ż. nielegalną uprawę roślin z którzy wytwarzali narkotyk prowadzili w okolicach wsi Mojsiki w gminie Sokoły. Wpadli w ubiegłym tygodniu.

Śledztwo przeciwko producentom prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem. Mężczyzna decyzją sądu już został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy, a wobec kobiety jako środek zapobiegawczy prokurator ustalił dozór policji. 
Za przestępstwo posiadania narkotyków przepisy ustawy o przeciwdziałaniu narkomani przewidują karę pozbawienia wolności do lat 3. Jeśli przedmiotem czynu jest znaczna ilość środków odurzających – a taki zarzut usłyszał Tomasz Ż. - ustawa przewiduje karę bezwzględnego pozbawienia wolności od roku do lat 10.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę