Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

O bezpieczeństwie w Łomży

Każdy ma wpływ na poprawę bezpieczeństwo – twierdza policjanci i zapraszają mieszkańców przede wszystkim łomżyńskiej starówki na pierwszą po wakacjach „debatę o bezpieczeństwie”. - Celem tych spotkań jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa – przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Spotkanie pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” odbędzie się dziś, w środę 13 września 2017 r. o godzinie 16:00 w „Domku Pastora” przy ulicy Krzywe Koło 1 w Łomży.
- Jesteśmy przekonani, że spotkania pozwolą nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia, z uwzględnieniem szczególnej roli dzielnicowego – mówi Brulińska zapraszając mieszkańców na to spotkanie.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę