Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany wpadł z narkotykami

Był poszukiwany do odbycia kary aresztu za nieopłaconą grzywnę. 27-letniego mężczyznę zauważyli policjanci w okolicy jednego z zambrowskich sklepów. Gdy sprawdzali, czy to faktycznie on, w saszetce znaleźli torebki foliowe z zawartością białego proszku.

Policjanci z Zambrowa podczas patrolu we wtorek zauważyli mężczyznę podobnego do osoby poszukiwanej. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się, po sprawdzeniu tożsamości 27-latka. Poszukiwany był do odbycia 12 dni kary aresztu za nieopłaconą grzywnę. Ponadto, podczas wykonywanych czynności służbowych policjanci znaleźli w saszetce mężczyzny dwie torebki foliowe z zawartością białego proszku. W toku dalszych czynności przy mężczyźnie mundurowi ujawnili kolejnych 8 torebek z podobną substancją. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 15 gramów tej substancji. 27-latek został zatrzymany. Za nieopłaconą grzywnę trafi do aresztu na 12 dni, a za narkotyki będzie jeszcze odpowiadał przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę