Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Pijani kierowcy zaszaleli pod Łomżą

38-letni mieszkaniec Łomży jadąc renault megane od Szczepankowa w kierunku Chojn Młodych na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, wypadł z jezdni, uderzył w drzewo i wpadł do rowu wywracając samochód. Okazało się, że kierowca był pijany – miał ok. 1,6 promila alkoholu w organizmie. To nie jedyny pijany kierowca, któremu w weekend nie udało się dojechać do celu.

Wypadek wydarzył się w sobotę około 10.30. Policji informują o zdarzeniu podkreśla, że jako pierwszy na miejscy był policjant z posterunku w Piątnicy. Wezwał służby ratunkowe i udzielił pierwszej pomocy rannemu pasażerowi auta, który miał rozciętą głowę i uskarżał się na silne bóle. 
Tego samego dnia – ok. godz. 15.00 - inny pijany kierowca jechał oplem corsa drogą pomiędzy Jedwabnem a Przytułami. W okolicach wsi Stryjaki samochód wypadł z drogi. Gdy pierwsze służby ratunkowe dotarły na miejsce zdarzenia nie było w nim kierowcy. Policjanci szybko ustalili odnaleźli go. Mieszkaniec gminy Łomża był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 2,3 promila alkoholu.
W nocy z soboty na niedzielę w Piątnicy zatrzymano zaś pijanego kierowcę seicento. 29-latek z okolic Ostrołęki jechał mając 1,83 promila alkoholu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę