Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nie zaparkujesz

Od czwartku w dni robocze na całej długości ulicy Sadowej z wyłączeniem zatok, oraz ul. Dwornej od Giełczyńskiej do skrzyżowania z Farną, będzie wprowadzony zakaz parkowania. Zmiana związana jest z początkiem roku szkolnego w kontekście prowadzonych ciągle prac nad przebudową ul. Polowej.

Ratusz informując o nowej organizacji ruchu w tej części miasta podaje, że zakaz parkowania będzie obowiązywał tylko w dni robocze i potrwa do czasu zakończenia prac na ul. Polowej. Te mają być prowadzone jeszcze do połowy października.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę