Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pożar w Konarzycach

Spaliło się poddasze domu jednorodzinnego, ale nikomu nic się nie stało. Cztery zastępy straży pożarnej walczyło wieczorem z pożarem w Konarzycach. Sytuacja jest już opanowana. W związku z akcją przez blisko godzinę zablokowany był przejazd przez miejscowość drogą wojewódzką nr 677.

Pożar został zgłoszony po godzinie 20. Natychmiast miejscu zjawiły się cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Paliło się poddasze murowanego domu przy ulicy Łomżyńskiej, która jest główną ulicą miejscowości i  którą prowadzi ruch samochodów z Łomży do Śniadowa i Ostrowi Mazowieckiej. W związku z akcją gaśniczą ruch na tej drodze został całkowicie zablokowany. Samochody stały w długich korkach sięgających poza granice miejscowości.  
Prawdopodobnie ogień w domu jednorodzinnym mógł się pojawić w wyniku podpalenia.  Dochodzenie w tej sprawie będzie prowadziła policja. Dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straż Pożarnej w Łomży ok. godz. 21. informował, że sytuacja jest już opanowana i że pierwsze jednostki zostały odwołane do bazy. Na miejscu trwa dogaszanie pogorzeliska i sprawdzanie, czy nie ma gdzieś jeszcze zarzewia ognia. 
Spaleniu uległo poddasze budynku, ale nie ma osób poszkodowanych.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę