Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

W Galerii Bursztynowej klienci nie tylko zrobią zakupy

Galeria Bursztynowa, oprócz szerokiej oferty towarów i usług, ma do zaoferowania coś więcej niż możliwość zrobienia zakupów. Zapraszamy do obejrzenia filmu o działaniach Galerii Bursztynowej.

Galeria Bursztynowa to galeria z sercem, dlatego odbywają się tu różnego rodzaju eventy o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz charytatywnym, organizowane wspólnie z lokalnymi stowarzyszeniami i instytucjami.

Galeria Bursztynowa stała się miejscem wielu wydarzeń integrujących lokalne społeczeństwo oraz zapewniających rozrywkę dla każdego.

Już w najbliższą niedzielę Galeria Bursztynowa zaprasza wszystkich uczniów wraz z rodzicami na Targi Zajęć Pozalekcyjnych. Więcej na temat wydarzenia przeczytać można na stronie Galerii Bursztynowej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę